Ми мріємо про те, щоб щасливих людей було більше. І так склалось, що працюючи з HR та рекрутинг напрямами ми знаємо деякі секрети для досягнення цієї мети. Принаймні, в тій частині життя, що стосується роботи.

Наша ціль – допомагати стати щасливими власників та керівників компаній – через досягнення бізнес-результатів, а їхнім командам – через покращення досвіду взаємодії з компанією.

Саме тому, в основу нашої роботи ми ставимо концепцію employee experience. Адже велика кількість досліджень доводять позитивний вплив покращення досвіду співробітників на бізнес-показники компаній.

Ми допомагаємо клієнтам знаходити та залучати найкращих спеціалістів, формувати позитивний бренд роботодавця. Також працюємо з досвідом кандидатів та співробітників: аналізуємо шлях співробітника, розробляємо стратегії для підвищення ефективності кожної точки контакту.

Ми регулярно проводимо аналітичні дослідження трендів в роботі з командами та впроваджуємо в нашу роботу найзначніші та найефективніші з них. Ми створюємо власні унікальні продукти на основі нашого досвіду та трендів ринку.

Ось як виглядає шлях взаємодії співробітника та компанії:

Давайте знайомитись!

Заповніть, будь ласка, форму і ми з вами зв'яжемось

    E-mail:

    hi@morethan.ua

    Телефон:

    +38 044 33 99 66 1

    Наша команда